Skladník

05.04.2022

Náplň práce

  • Příjem, výdej a kontrolování zboží na skladech
  • Vyskladňování a vychystávání zboží dle objednávek
  • Evidování skladového zboží
  • Nakládání zboží do přepravních aut
  • Práce s VZV a paletovým vozíkem
  • Práce v jednosměnném provozu

Požadujeme

  • Vyučení
  • Osvědčení na manipulační vozíky a zkušenosti práce se čtečkou čárových kódů výhodou
  • Ochotu pracovat v týmu
  • Spolehlivého kolegu se zájmem o vykonávanou práci
  • Dobrý zdravotní stav – fyzická zdatnost
  • ŘP skupiny B

Nabízíme

  • Práci v moderních prostorách, zázemí české stabilní výrobní společnosti
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Dotované stravování v závodní jídelně, slevy na firemní výrobky
  • Finanční příspěvek na volnočasové aktivity formou benefitních karet (po 6 měsících)
  • Příspěvek na penzijní pojištění (po 6 měsících)
  • Dovolená 25 dní

kariera1

Pokud Vás tato pozice zaujala, domluvte si schůzku na tel. čísle +420 737 225 718, zašlete svůj životopis na e-mailovou adresu personalni@trevos.cz nebo využijte formulář níže.

Odeslat životopis

Maximální velikost pro přiložený soubor je 8MB

Kontrolní otázka (ochrana proti robotům)