Kontrolor/ka svítidel – výstupní

13.09.2022

Náplň práce

  • Kontrola materiálů a komponentů na vstupu do výrobního procesu
  • Vizuální a funkční kontrola vyrobených svítidel, jejich balení a evidence
  • Provádění funkčních zkoušek dle kontrolní dokumentace
  • Spolupráce s technikem kvality a směnovým mistrem
  • Vedení evidence a záznamu o kontrolní činnosti
  • Reakce na neshodné výrobky a materiál ve výrobě - nalezení příčiny, zajištění nápravy a následná kontrola
  • Práce na plný úvazek, dvousměnný provoz, po-pá

Požadujeme

  • Vyučení (nejlépe technické zaměření)
  • Pečlivost, zodpovědnost a manuální zručnost
  • Ochota učit se novým věcem
  • Vhodné pro ženy i absolventy

Nabízíme

  • Zázemí české stabilní výrobní společnosti
  • Dotované stravování v závodní jídelně
  • Příspěvek na penzijní pojištění (po 6 měsících)
  • Slevy na firemní výrobky, dovolená 25 dní
  • Benefitní karty (po 6 měsících)

kariera1

Pokud Vás tato pozice zaujala, domluvte si schůzku na tel. čísle +420 737 225 718, zašlete svůj životopis na e-mailovou adresu personalni@trevos.cz nebo využijte formulář níže.

Odeslat životopis

Maximální velikost pro přiložený soubor je 8MB

Kontrolní otázka (ochrana proti robotům)